Slenkančios sistemos: kokias rinktis?

parašė , 2013-12-11 09:27

Turbūt nereikia nė sakyti, kad slenkančios sistemos mūsų gyvenimą padarė dar patogesnį – tai mums leidžia įsirengti dar patogesnę spintą, drabužinę ar standartines duris pasikeisti stumdomomis. Vis dėlto, gana dažnai pasvarstoma – kokias rinktis slenkančias sistemas – plienines ar aliumines?

Slenkančios sistemosIš tiesų labai didelio skirtumo nėra, tačiau galima pastebėti tam tikrus plieninių bei aliuminių slenkančių sistemų privalumus ir trūkumus.

Plieninės slenkančios sistemos

Privalumai:

Šių slenkančių sistemų kaina yra mažesnė nei aliuminių, taigi, tai puikiai tinka tiems, kurie nori sutaupyti.

Šios sistemos pasižymi ilgaamžiškumu – klientai, jas išbandę jau kur kas anksčiau, teigia, kad jų tarnavimo trukmė tikrai yra ilga ir jų netenka keisti jau apie dešimt metų.

Trūkumai:

Šios sistemos nėra atsparios drėgmei. Jei jūsų namuose pakankamai drėgna, patartina rinktis aliumines slenkančias sistemas, nes laikui bėgant plienas gali pradėti rūdyti. Kad taip nenutiktų, taip pat galite įsigyti drėgmės rinkiklį, kuris užtikrins, kad namuose būtų pakankamai sausa.

Aliuminės slenkančios sistemos

Privalumai:

Šios sistemos tikrai yra ilgaamžės, ir paprastai tarnauja dar ilgiau nei aliuminės.

Veikia itin tyliai. Tai itin svarbu tiems, kurie bijo darinėjant spintą pažadinti namiškius, ypatingai mažus vaikus.Stumdomos durys su aliuminėmis slenkančiomis sistemomis veikia taip tyliai, kad to praktiškai niekas negali girdėti.

Jos atsparios drėgmei. Net jei jūsų namuose drėgna, nereikia jaudintis, kad aliuminis pradės rūdyti.

Trūkumai:

Turbūt vienintelis šių sistemų trūkumas yra kaina, nes plieninės sistemos kainuoja pigiau, tačiau visa tai atsveria kiti šių sistemų privalumai.

Taigi, įvertinkite, kokie kriterijai jums yra svarbiausi, renkantis slenkančias sistemas, ir išsirinkite sau tinkamiausią variantą. Ir vienos, ir kitos sistemos turi savų privalumų bei trūkumų, taigi, gerai apsvarstykite, kuris variantas jums yra priimtinesnis. Jei iškyla klausimų, ką vertėtų rinktis konkrečiu atveju, visada galite pasikonsultuoti su šios srities specialistais ir išsirinkti tokį variantą, kuris yra palankus jums. Apsvarstykite, kuriam laikui jums bus reikalingos šios sistemos, ir ar esate pasiryžę mokėti daugiau, jei kažkurios iš šių sistemų labiau atitiks jūsų lūkesčius. Nepamirškite, kad klausti nieko nekainuoja, ir jei jums kyla klausimų dėl to, ką palankiau rinktis konkrečiu atveju, visada galite pasikonsultuoti su specialistu, kuris tikrai noriai patars. Taip pat, jei nedrįstate slenkančių sistemų montuoti patys, nebijokite prašyti pagalbos – būkite tikri, kad viskas atliekama profesionaliai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.