Sportinių batų vystymasis

parašė , 2013-02-12 08:56

Mes pasirodome tarp Olimpinių žaidynių karštinės dar kartą. Mūsų vyriausieji Sporto avalynė aukščiausiu lygiu ir kovoja dėl aukščiausių pasižymėjimo ženklų jų pasirinktuose laukuose.

Dauguma vyresnių atsimins kaučiuką-soled plimsolls, kurie buvo tradiciškai dėvėti PE pamokose visur Sporto avalynė Europoje. Jie buvo pasiekiami bet kokioje spalvoje, kurią jūs mėgote iki tol, kol tai buvo juoda ar balta.

Jie buvo pakeisti lėktuvu sušvelninti, gelis užpildytos kapsulės su geresniu techniniu atlikimu. Jie atvyksta į įvairovę spalvų, formų ir formų ir yra nupirkti tiek daug jų pasirodymui kaip jų atlikimas.

Pagrindo lūžio pramoninę techniką, kuri leido plimsoll išsivystymą pavadino vulkanizacija, kuri yra vis dar panaudota šiandien. Šis procesas panaudoja karštį meld kaučiukui ir audeklui kartu. Siera yra panaudota per procesą.

Plimsolls buvo revoliucionierius tuo laiku, Sporto avalynė patogumą, buvo lengvojo svorio boksininkas ir leido vartotojui pajudėti aplink tyliai. Plimsolls tapo žinomi kaip sportbačiai ir buvo parduoti masiniu mastu Amerikoje anksti kaip 1917.

Po ketverių metų nuo paskutinių Olimpinių žaidynių Atėnų technologijoje judėjo toliau šiek tiek ir neabejotinai judėjo toliau nuo plimsoll dienų.

Treneriai ir apsirengimas plėtojosi, kad būtų lengvesni ir stipresni. Bet ką Vyriška avalynė turėjo žaisti padidinime atlikimo [? option=com_content& task=view& id=21& Itemid=2] mūsų Olympians?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.