Studentu paskolos

parašė , 2013-04-06 10:20

Daug studentų ir jų tėvai mano, kad studentų paskolos normos nėra svarstytinos, bet tai nėra paprastai atvejis. Taip pat kaip paskolos, transporto priemonės paskolos ir kiti vartotojo paskolų tipai, studentų paskolos studentu paskolos normos keičiasi labai pagal skolintoją, ir dėl jų gali susitarti.

Studentu paskolosSupraskite Savo Pasirinkimą

Dauguma studentų paskolų yra lankstesnės negu kiti paskolų tipai. Studentai gali apskritai išsirinkti iš įvairovės užmokesčio sąrašų ir metodų taip pat kaip grakštumo periodų, kurie yra tiktai pasiekiami studentams. Kai kurie skolintojai leidžia studentams sukombinuoti paskolas iš kitų šaltinių, kai jie išima naują paskolą, tuo metu, kai kiti nedaro. Būtina, kad kiekvienas studentas suprastų pasirinkimą, kuris yra pasiekiamas jiems prieš paskolos studentu paskolos kontrakto pasirašymą

Terminai

Studentai, kurie renka atidėlioti kreditai daryti užmokesčius jų studentų paskolos skolos kryptimi tuo metu, kai jie ima klases. Ši praktika dažnai priveda prie labai ilgų paskolos terminų ir didesnės palūkanų normos. Net palūkanų paskoloje mokėjimas tuo metu, kai jūs lankote klases gali išgelbėti jus tūkstančiai dolerių per paskolos gyvenimą todėl, kad palūkanos susitaria mažiau dažnai, negu jei jūs nedarėte jokių užmokesčių skolos kryptimi šiuo metu. Šis patarimas vargiai gaus jus žemesnė palūkanų norma jūsų paskolose, bet beveik garantuojama, kad jis išgelbės jus pinigai per jūsų studentų paskolos gyvenimą.

Padidinkite Skolintojo Tikėjimą

Darbo ne visu etatu slopinimas tuo metu, kai jūs esate mokykloje leidžia jums užmokėti kai kurias iš jūsų pragyvenimo išlaidų ir mažina kiekį pinigų, kurių jūs turite pasiskolinti išlikti. Tai gali net padėti jums gauti žemesnę palūkanų normą todėl, kad skolintojai turi daugiau tikėjimo studentais, kurie yra gana ambicingi, kad dirbtų tuo metu, kai jie lanko klases. Šis tikėjimas dažnai yra žemesnės palūkanų normos priežastis.

Daug studentų, kurie ruošiasi lankyti kolegiją neturi vertingų dalykų ar pajamų, kad patikintų skolintoją, kad paskolos, kurias jie išima bus grąžintos. Naudojant įkeistą turtą tokį kaip transporto priemonė prieš studentų paskolą skola yra geras būdas vartojamoji paskola gauti žemesnę palūkanų normą todėl, kad skolintojas jausis saugesnis apie skolinimą jūsų pinigai, net jei transporto priemonės vertė bus žymiai mažiau, negu paskolos kiekis.

Būsimos Pajamos

Skolintojai, kurie mano, kad studentas turi aukštą galimybę daryti dideles pajamas po to, kai jie baigia universitetą tikėtina pasiūlys žemesnes palūkanų normas. Studentai, kurie praeina paskolos procesą turi galvoti rūpestingai apie laipsnį, kurį jie persekioja ir darbo pasirinkimas, kuris tikėtina bus pasiekiamas po baigimo. Skolintojas turės klausimus apie jūsų tikslus, kai jūs susitiksite su jais, tokiu būdu būtina, kad jūs turite omeny aiškius tikslus ir esate paruoštas studentu paskolos atsakyti jų klausimus. Turėjimas informacijos apie atlyginimą ir darbo pasirinkimą jūsų lauke su jumis jūsų paskyrime parodys skolintojui, kad jūs esate paruoštas ir organizuotas. Jie tikėtina pamatys jus kaip žemo pavojaus paskolos gavėją ir pasiūlys jums žemesnę palūkanų normą, negu jie turėtų, jei jūs neatvyktumėte paruoštas su šia informacija.

Kai kurie skolintojai yra labai griežti apie savo taisykles ir politiką ir nenorės pasiūlyti žemesnių palūkanų normų studentams, kurie užsitarnauja juos, bet svarbu tęsti susitikti su skolintojais, kol jūs nerandate tokio, kuris tenkina jūsų norus ir nori studentu paskolos pasiūlyti jums žemesnes normas negu lenktyniavimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.