Studijuokite, kaip jūsų asmeninis pasirodymas gali paveikti jūsų kitą pokalbį dėl darbo

parašė , 2014-12-16 12:22

Yra kita pusė į pokalbį dėl darbo, į kurį nedaug darbo ieškotojų atsižvelgia. Jūs nenorėtumėte žinoti tai, ko darbdavys iš tikrųjų ieško? Jei jūs galėtumėte sužinoti tai, kas imantis interviu antra, rašomojo stalo galvoja, jūs nemanote, kad jūs turėtumėte didesnį pranašumą to darbo gavime? Aš norėčiau duoti jums kelias paslaptis, kurios atvyksta iš mano asmeninės patirties posėdžio antra, rašomojo stalo jūsų pamokymui.

Aš kalbu nuo padėties apie buvimą darbdavys 25-35 žmonių daugiau kaip 30 metų. Aš turėjau mažą statybos kompaniją Oregone, ir turėjau padaryti visą samdymą ir atleidimą iš darbo daugelį metų. Nebuvo lengva surasti teisius žmones, kurių man reikėjo mano verslui, bet per interviu procesą aš galėjau pasimokyti daug apie potencialų kandidatą, kuris galėjo turėti reikšmę jų gyvenime ir mano kompanijos gyvenime
Aš negaliu apimti visų elementų paruošimo interviu šioje trumpoje disertacijoje, bet aš pabandysiu trenktis ant kai kurių labai svarbių punktų. Aš manau, kad jūsų pasirodymas gali būti vienu iš svarbiausių faktorių.

Pasirodymas

Būkite įsitikinęs, kad jūs apsirengėte savo puikiausiu apsirengimu dėl padėties, dėl kurios jūs kreipiatės. Jei vadyba, tai kostiumas yra tinkamesnis, bet jei jūs kreipiatės dėl darbininko padėties, jūs galite dėvėti geriausią apsirengimo, kuriame jūs pasirodytumėte darbui. Aš atsimenu kvalifikuotą dailidę, pasirodančią dėl dailidės darbo padėties apsirengime stained su pildytojais, pabaiga ir dažais. Mėlyni džinsai turėjo duobes juose ir sportiniuose marškinėliuose, kuriuos jis dėvėjo, ganėtinai nedengė jo kūno. (Kaip santechnikas, dirbantis po jūsų kriaukle). Kai jis įėjo, jis padėjo savo purviną kavos konteinerį ant mano rašomojo stalo ir pasodino kaip jis, automatically turėjo darbą. Savaime suprantama, aš nepasamdyčiau kažko savo kompanijai, kas negalėjo apsirengti tinkamai pokalbiui dėl darbo. Kaip jis ketino apsirengti, dirbdamas mano kliento namais?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Higiena yra labai svarbi šiuo laiku taip pat. Būkite įsitikinęs, kad jūsų plaukai yra šukuoti, jūs turėjote naują dušą, nusiskutote ar apkarpėte jūsų barzdą, ir jūs užuodžiate geras, nors per daug kvepalų ar odekolono nėra tinkami. Jei jūs esate moteris, jūs turite būti kukliai apsirengęs, kadangi jūsų apsirengimo stilius nustatys tai, kuo imantis interviu tiki, yra apsirengimo tipas, jūs dėvėsitės kiekvieną dieną dirbti. Žemai įpjovimo suknelės ar aukšti sijonai bus per daug išblaškymo. Būtų geriausia, kad jūs paliekate savo pervėrimo aparatinę įrangą namie ir bandote pristatyti save kaip švarus įpjovimas kiek galima. Aš žinau, kad yra visų tų įstatymų apie nesugebėjimą atskirti prieš žmones jų pasirodymui, (mes nekalbame apie lenktynes ar tautybę čia), bet kiekvienas skiria vienaip ar kitaip. Nebus nieko, pasakė tuo laiku, ar komentarai, padaryti į bet ką, bet imantį interviu, rūšiuoja pagal dydį, jūs iki matote, ar jis ar ji nori asmens jūsų "kalibro", dirbančio jo versle. Jūs ketinate atstovauti kompanijai gerai su jūsų žvilgsniais ir požiūriu? Jei jūs pralaimėjote lauke ant darbo po jūsų interviu, buvo tai jūsų pasirodymas?

Kiti faktoriai, kuriuos nesvarstoma čia, yra požiūris, susitvardymas, asmenybė, gyvenimo vizija ir suprato būsimą ištikimybę kompanijai. Aš parašysiu apie tuos būsimuose straipsniuose. Kadangi aš uždariau verslą dėl ekonomikos prieš porą metų, aš turėjau sėdėti ant rašomojo stalo darbo ieškotojų pusės. Aš gavau darbą, bet aš turėjau panaudoti punktus, kad aš kalbėjau apie anksčiau minėtą padėti man bėdoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.