Sugrįžimas, kad dirbtų kaip tėtis

parašė , 2013-08-24 19:44

Aš sugrįžau, kad dirbčiau po mano paskutinių motinystės atostogų. Su sąlyga, kad aš esu dabar ketverių metų motina, aš nusprendžiau pakeisti savo karjerą geresniam balansui.

Po mano paskutinio vaiko, aš suradau tai vis labiau ir labiau sudėtingas pasielgti su įtempta gręžimo aplinka mano karjeros profesinėse paslaugose. Po daug minties su mano vyru, mes nusprendėme, kad tai buvo laikas man ieškoti labiau atsipalaidavusios karjeros. Vis dėlto, mums reikia mano darbo užmokesčio, ir aš buvau priverstas ieškoti gero atlyginimo.

Aš nusprendžiau užimti karjerą kaip Asmeninis Padėjėjas
Mano mano karjeros stadijoje, aš turėjau sugebėti surasti darbą, kur aš galėjau panaudoti perduodamus įgūdžius. Mano tikslas buvo padorus atlyginimas, susilpnintos valandos ir karjera, kur aš galėjau panaudoti savo patirtį ir įgūdžius. Aš nebuvau paruoštas paversti į draminį šuolį į labai skirtingą karjerą laiku mano amžiaus, kuris aš galvoju, buvo geras ir racionalus sprendimas.

Tyrinėjimas mano naujai Karjerai

Aš pažiūrėjau daug komplektavimo atstovų ir suradau vieną rajoną palūkanų, TĖČIO darbo. Tai buvo idealu, kadangi tai atitiko visus mano reikalavimus potencialiai. Patraukliausias elementas buvo, kad daug TĖČIO darbo vietų ant rinkos turėjo vaiką draugiškos valandos.

Mano TĖČIO Karjeros Pakeitimo mokymas

Tačiau, kai aš nuėjau, kad padaryčiau mano prašymus priimti į darbą, aš buvau atmestas agentūros dėl blogo spausdinimo ir Microsoft Office Skills.

Aš nusprendžiau ieškoti Asmeninio Padėjėjo Course ar net Vykdomojo TĖČIO Kurso. Aš suradau vienas, ir paskui aš taip pat įrašiau TAME mokomąjį centrą, tokiu būdu aš galėjau pasiekti, keliems daug reikėjo Microsoft Office Training. Vieną kartą, aš užbaigiau šį mokymą, aš pradėjau kreiptis dėl darbo vietų

Aš paėmiau kelis interviu ir sugebėjau praeiti trečioje paraiškoje. Vaidmuo buvo puikus, kadangi tai buvo Mieste. Jie pasiūlė daug darbo nuo namų, kuriuos aš galėjau paimti iki keturių kartų savaitę jei reikia. Aš taip pat sugebėjau įeiti anksti ir išvykti anksti. Tai buvo tiksliai, ko mano gyvensena reikalingas dabar. Aš turiu rutiną dabar to, kai aš dirbu įstaigoje, ir aš keičiuosi paeiliui su savo vyru vaikų surinkime. Trumpas, šis sprendimas buvo didelis pasirinkimas, ir aš nesižvalgiau atgal nuo to laiko, apskritai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.