Taupantis jūsų laiką Asus kompiuteris

parašė , 2013-09-12 08:19

Šiame dvidešimt pirmam amžiuje dauguma neįsivaizduoja gyvenimo, darbo be naujųjų technologijų, o kompiuteris dabar jau ne prabanga o būtinybė, tad norėdami išsirinkti naują ir vertą būti jūsų namuose kompiuterį kiekvienas atsižvelgiame į naudingąsias kompiuterio savybes, o šis Asus K55A gerųjų savybių tikrai turi daugybę, tad tikrai atitiks daugumos vartotojų poreikius.

Nešiojamai kompiuteriai Asus K55A pritaikytas darbui, studijoms ar laisvalaikiui namuose, Asus K55A turi itin gerą garso kokybę, tad su šiuo modeliu filmų žiūrėjimas ar muzikos klausymas bus tikrai malonus jūsų ausims. Negana geros akustikos, vaizdas taip pat yra vertas dėmesio, kadangi Asus K55A turintis 15,6 colių įstrižainę palaiko aukštos HD raiškos vaizdą, kuris vertinamas ir paplitęs dabartinėje visuomenėje.

Kompiuteryje esanti IceCool technologija leis pamiršti jums apie kaistančias rankas ar kelius nuo kompiuterio, kadangi ši technologija esanti Asus K55A modelyje net ir ilgiausią laiką naudojantis kompiuteriu neleidžia jam užkaisti ir sukelti vartotojui nemalonumų.

Asus K55A nešiojamieji kompiuteriai patogūs ir pritaikyti laiko neturintiems vartotojams tai jog dviejų branduolių procesorius yra tikrai greitas pasiekia 2,4 GHz, o dėl esančio turbo boost procesoriaus greitis gali dar padidėti iki 3,4 Ghz, taigi tikrai nereikės keiktis dėl per lėto kompiuterio greičio.

Klaviatūra esanti Asus K55A modelyje yra patogi, pritaikyta rinkti net ilgiausius tekstus, rankos bei pirštai nepervargs.

Nešiojamasis kompiuteris Asus K55A išsiskiria tikrai ilgu budėjimo laikotarpiu, jis budėjimo rėžime gali būti netgi dvi savaites, o ir net po ilgo nenaudojimo laikotarpio iš miego rėžimo į darbo rėžimą sugrįžta tikrai greitai, vos per dvi sekundes, tad tikrai nepastebėsite kaip greitai vėl galite darbuotis su savuoju Asus K55A modeliu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.