Technologija vairuotos darbo paieškos strategijos paliko daug vyresnių darbuotojų

parašė , 2017-09-30 13:53

Buvo pagrindinė transformacija per praėjusį dešimtmetį ar taip būdu, kuriuo žmonės ieško darbo galimybių. Dokumentinės kopijos santraukos ir dangos laiškai, laikraštiniai skelbimai, ir akis į akį ima interviu, palaipsniui užleido kelią į LinkedIn ir Facebook profilius ir asmenines žiniatinklio svetaines, elektronikos pagalba perdavė karjeros medžiagas, darbo valdybas ir tinklo paieškas, ir Skype interviu.

Tuo metu, kai technologijos avansai tikrai išplėtė apimtį galimybių žmonėms pasinaudoti didelių darbo vietų radime, pašalpa nebuvo lygi tarp visų darbo ieškotojų. Tyrinėjimas, vestas pastaraisiais metais, parodė, kad, apskritai, vyresni darbuotojai neėjo kartu su savo jaunesniais dublikatais technologijos naudojime, kad suprojektuotų ir atliktų darbo paieškos strategijas

Tai nerimauja kadangi yra daug įrodymo, kad vyresni darbuotojai susiduria su didesniais iššūkiais verto darbo radime. Duomenys nuo 2014 Biuro Darbo Statistikos (BLS) Pakeistas Darbuotojų Apžvalgos renginys, kad žmonės metų 50 ir paėmė 5.8 savaičių ilgiau, kad surastų darbą negu tie 30-49 ir 10 savaičių metų ilgiau negu tie metų 20-29.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Duomenys nuo 2015 BLS Einamosios Gimstamumo Apžvalgos surado panašius rezultatus; 44.6 % samdytų darbuotojų metų 55 ir vyresnis stokotas darbas po 27 savaičių palyginti su 22.2 % žmonėms mažiau kaip 25 metai amžiaus ir 36 % žmonėms metų 25-54.

Vyresni Darbuotojai gali Išmokti Panaudoti Technologija vairuotas Darbo Paieškos Įrankiais?

Vyresni darbuotojai yra dažnai šabloninami būduose, kurie nepalankiai paveikia jų gebėjimą surasti vertą darbą. Šitie stereotipai apima:

Trūkumas motyvacijos,

Mažiau pasiruošęs dalyvauti technologijos mokyme ir naudojime,

Atsparesnis, kad pasikeistų,

Mažiau patiklus vyresniųjų ir bendradarbių,

Mažiau sveikas, ir

Labiau neapsaugotas nuo darbo šeimos neatitikimų.

Daugelis šitų stereotipų ne būtinai plauna auksingą smėlį lauke ant artimesnio patikrinimo vyresnės darbuotojo elgesio struktūros dėl darbo. Dėl technologijos, yra įrodymas, kad vyresni darbuotojai nori surasti ir panaudoti technologijos įrankius, bet kad daug veido apribojimo ir svarstomų problemų, į kurias turi atkreipti dėmesį. Kai kurie iš jų apima:

Blogas regėjimas ir girdėdamas, kurie trukdo mokomosioms pastangoms,

Atmintis, atgaminimas, ir motorinės įgūdžio problemos,

Trūkumas perspektyvos ant technologijos vartojimo, priešingai jaunesniems darbuotojams, kurie užaugo su technologija jų gyvenimuose, ir

Mažiau priėmimo "studijavimo dėl studijavimo" ir tiesioginio kaklaraiščio tarp technologijos mokymo/vartojimo ir darbo paieškos/darbo pasisekimo reikalavimo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Aišku, kad technologija yra kritiškas komponentas į bet kokią sėkmingą darbo paieškos kampaniją ir manydama, kad vyresni darbuotojai nenegali ar nepasinaudoti technologijos įrankiais, pakenkia šiai žmonių grupei. Mokymo programos, kurios atsižvelgia į vyresnių darbuotojų studijavimo apribojimą yra daugiau paplitusios ir turi būti išplėstos. Be to, mokymas turi susitelkti ties įgūdžiais, aiškiai identifikuotais su pagerintu employability.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.