Teisingos santraukos meistriškas padarymas

parašė , 2013-04-12 11:32

1 dalis – Rašo santrauką, kuri kuria rezultatus

Nėra jokios prasmės pagaminime santraukos, kuri yra tiek silpna, kad jis, kaip garantuojama, nepasieks nedaug jokių rezultatų. Kodėl rūpestis? Jūs iš tikrųjų norite surasti darbą? Šitie absurdiški retoriniai klausimai yra skirta, kad paaiškintų, kad jūsų santraukos rašymas yra rimtas verslas. Jei jūs ilgalaike paskola norite padėties, kuri yra geriausiu kostiumu jums, tai jūs turite įeiti, jūsų kelias per vis dar labiausiai įstatyminį būdą padaryti taip – įdeda jūsų puikią santrauką prieš teisius žmones. Kuo ilgesni Žmogaus Ištekliai sėdi ant jūsų santraukos, tuo daugiau tikimybės jūs neketinate būti pakviestas interviu. Tai panėšėja į žiuri apgalvojimą. Jei jie žinos, kad jūs nesate kaltas, jie grąžins nuosprendį skubiai
Jei jie turi praleisti per daug laiko, pasitardami per jūsų santrauką, jūs esate turbūt ne puikiausias degtukas. Jūs užbaigsite 13 Rinkmenoje su gražiu, "mes sugebėjome surasti kažką, kas geriau pritaiko mūsų kompanijos poreikį šiuo laiku" laiškas. Žmogaus Išteklių skyrius pažiūrėjo į tūkstančius santraukų. Jie žino savo kompanijos kultūrą. Jie žino, jei jūs būsite tinkama nauda. Taip, kaip jūs ruošiatės tam, kad turėtumėte geriausią pastebėjimo ir kvietimo galimybę, iš kurio ims interviu? Po tam tikrų žingsnių, apimdamas pridedantis tariamai nesvarbius mandatus, gali duoti nuostabių kreditai rezultatų.

2 dalis – Naudojimas protingas reiškimas žodžiais, kuris yra unikalus, bet ne juokingas.

Vienas iš geriausių būdų pasirinkti protingus žodžius ir frazes susisiekia su rinkodaros knyga. Pardavinėjančios knygos turi visas stebuklingas frazes, kurios gali būti sugrąžintos į reikšmingas metaforas tam, kuo jūs esate, ar tai aiškina jūsų talentus. Jūs esate "prie vertės pridėtas" todėl, kad jūsų įgūdžiai siūlo numatomam darbdaviui daugiau, negu kitas automobiliu supirkimas asmuo? Jūs esate patirtas organizacijos "tikslo rinkoje?" Jūs pajudėjote nuo "naudos į didelį" remiantis jūsų sukaupta patirtimi? Šitie šūkiai gali tarnauti kaip paprastas paaiškinimas to, kaip jūs aukštinote savo įgūdyje ar talente. Nutolkite nuo tradicinės formuluotės, kasdieniško, ar santraukos panašumo dvoko tipas.

3 dalis – Būti glaustas.

Tiktai tam tikros profesijos reikalauja daugiau negu dviejų puslapių santrauka. Jūs galite visada išdėstyti, kad "papildoma informacija yra pasiekiama ant prašymo." Atveju toks, kaip kuris, įsitikinkite, kad papildoma informacija yra, iš tikrųjų, paruošta. Jei kviestas į interviu, jūs norėsite paimti tai su jumis į interviu gražiame aplanke, suklostytame jūsų trumpu atveju ar kuprine. Kartais, tiktai vieno puslapio santrauka pakaks, bet tai geriau būti gera todėl, kad tai tikėtina jūsų vienintelis šūvis. Padėtys, kurios reikalingas didelio įgūdžio lengvai galėjo valdyti praėjusius du puslapius, jei mokymas privalo būti atskleistas išreiškiant valiuta jūsų lauke.

4 dalis – Sužino, jei numatoma kompanija reikalingas kreditingumo patikrinimo.

Jei jūs žinote, kad jūsų kreditas nėra niekas, kad girtųsi apie, nemalonėkite kreiptis į kompaniją. Jie atšauks jus. Kai kurios valstybės neleidžia šios praktikos todėl, kad ji disproportionally skaudina vienas moteris su vaikais. Lygi Darbo Galimybės Komisija įsiregistruoja anapus šios praktikos, kad nustatytų, jei tai kuria skirtingą poveikį apsaugotoms grupėms. Tikrinkite, kad pamatytumėte, jei jūs esate vienoje iš tų valstybių, kur kreditingumo patikrinimai nėra leisti. Tada, nustatykite, jei padėtis, kurios jūs siekiate turi reikalavimą, kur jūs turite reikalo su pinigais. Jei tai nedaro, ima prabėgimą tame bet kokiu būdu todėl, kad jūs tik galėtumėte pasidaryti laimingas pagrįstas tuo, kaip stiprus jūsų mandatinės būti-išimtys gali visada būti daromos, ypač samdymo procese. Jei jūs iš tikrųjų turite bėdą su savo kreditu, jūs turėjote tik pajudėti į valstybę, kuri neleidžia kreditingumo patikrinimų.

5 dalis – Jei jūs negalite sudėti santraukos, išleiskite dar ką nors daryti tai.

Jei jūs nežinote, kaip sudėti santrauką ar iš tikrųjų nežinote, kaip parašyti vienas, tai pasamdykite kažką. Yra daug organizacijų, kurios daro šią paslaugą ar asmenis, kurie yra wordsmiths ir žino tiksliai, kaip padėti popieriuje, kas jūs turite sunkumą, išdėstydamas. Turėkite juos daryti tai tik gana bendrą, tokiu būdu jūs galite kreiptis įvairiose kompanijose ir įvairioms padėtims. Jūs gausite daugiau smūgio doleriui šis kelias ir visada turėsite vieną paruoštą, kai jūs ieškosite galimybę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.