Tikro vyro tikro vyro įrangos vadovas

parašė , 2013-01-05 10:33

Neseniai, aš perskaičiau straipsnį, vadintą “mergaitės jos vyro įrangos vadovas,”, kuris privertė mane svarstyti, kaip vargiai tai yra, mes kada nors pamatysime pavadinimą šios dalies, nusiųstos ant milijonų elektroninio pašto per internetą ir rašytas antraštę žinių žiniasklaidoje visame pasaulyje…, ar bus mes?

Daiktai pasikeitė iš esmės šiame beprotiškame pasaulyje, kuriame mes gyvename, ir Sekso prekės diskusija (tabu prieš kartą, daugiausia) yra dabar nesuvaldoma. Mes matome, per televiziją, internete, laikraščiuose, žurnaluose, ir visur mūsų knygynuose, žinoma, didelėse knygose ant, kaip įtikti jam/jos/, jam/jos. Yra Džiaugsmo Sekso prekės, Džiaugsmo Linksmo Sekso prekės, Viskas Jūs Visada Norėtas, kad Žinotų Apie Seksą (kurio pastarasis, kaip buvo manyta beveik nedelsiant, davė tiek nedaug naudos, kad tai juokinga dabar).

Taip, šis straipsnis I’m, besisiejantis į, kuris atvyko į pritvirtinimą prie elektroninio pašto, sako skaitytojui (heteroseksuali moteris), kad ji žino, kur nueiti lowdown ant to, kaip jos sava įranga funkcionuoja (nueikite pas drauges, Cosmo, ar Obės-gyn daktarą), bet kas padaryti apie žinias apie jos vyro “thingie” ten? Gerai, jie yra laimingi pranešdami, kad jie turi visus atsakymus.

Spėjimas, kas? Prašom padaryti mus, ir čia jie yra, bet ne moterims grupėje, bet visiems tiems vyrams, kurie iš tikrųjų nori turėti geresnes kitų vyrų genitalijų praktines žinias, tokiu būdu jie gali būti paruošti ir įrengti žiniomis kai pareikalautas. Galų gale, vis daugiau vyrų išeina šiomis dienomis – į save savarankiškai, bendradarbiams, sutuoktiniams, jų vaikams, jų dvasininkijai, į pasaulį Žaislai, ir – aš sakiau tai dar? – į save savarankiškai! Atrodo, kad mes netikėtai atradome ne tik džiaugsmą vyriškų vyriškų ryšių, bet kad tai tobulai normalu, ir tai neprivers mūsų prasidėti ar tampa sissies.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.