Tikros derybos

parašė , 2014-06-11 10:46

Jei jūs esate vidurys lygmens vadovo ieškojimas naujos karjeros padėties stiprioje ekonomikoje, jūs turite derėtis efektyviai, kad kauptumėte pašalpą, kuri padės jus į palankią padėtį su jūsų pasiūlytu, būsimu darbdaviu. Beje, jūs norite žinoti, kodėl aš pasakiau "stiprioje ekonomikoje"? Gerai, silpnoje ekonomikoje su daugeliu bedarbių darbo kandidatų, lenktyniaujančių dėl tos pačios darbo vakansijos, jūs surasite, kad jūsų gebėjimas susitarti dėl palankių terminų, kurie būtų nepaprastai apriboti, todėl, kad tai yra "Kalėdos" darbdaviui. Jis gali ir pasirinkti pigiausią ir labiausiai perkompetentingą entrée jo sąraše darbo kandidatų, sukrautų viršuje ant jo rašomojo stalo.
Antra, kaip vidurys lygmens vadovo stiprioje ekonomikoje, su mažiau darbo kandidatų planuotai, jūs galite jėgos dėl jūsų palankaus atlyginimo ir pašalpos persekiojimo. Aiškiai, jūs turite suprasti, kad anksčiau, negu jūs imsite interviu bet kokiai padėčiai, jūs turite kruopščiai tyrinėti ir suprasti vidaus ir išorinę tos kompanijos ar organizacijos politiką. Jūs turite žinoti kompanijos misijos tvirtinimą, filosofiją, ir tikslus, kuriuos tai publikuoja visiems pamatyti.

Be to, jūs turite mesti rimtą žvilgsnį į mokomąjį ir pagrįstą patyrimu jūsų potencialių prižiūrėtojų ir kolegų foną. Didelė interneto paieška, taip pat kaip vizitas į kompaniją, kad gautų kompanijos informaciją, yra didelė pagalba jūsų darbo ruošimosi kampanijoje. Kai tik jūs turite kietą supratimą to, ką kompanija daro ir kur jai vadovauja po kitų 10 iki 20 metų, jūs turite sutelkti savo dėmesį supratimui jūsų darbo apibūdinimo giliai, detalizuotas būdas.

Aišku, jūs turite būti paruoštas atsakyti klausimus, kuriuos nukreipiama į jus dėl jūsų kvalifikacijų ir ką jūs galite paaukoti svarstomai kompanijai. Tačiau, kai tai yra jūsų eilė užduoti klausimus per pokalbį dėl darbo, jūsų klausimai turi būti suprojektuoti, kad atskirtų netinkamus lauke darbo vakansijos realybę. Kodėl? Jums tikrai vengia mindyti į karjeros vakansiją, kuri palieka skendimą, nesėkmę ir uždegimą, kaip vienintelė išėjimo strategija.

Atsiminkite, jūs norite siekti ir priimti darbo pasiūlymą, kuris yra bendrai (jūs ir kompanija) įvykdymas, ir prives prie jūsų įgijimo tolimesnio karjeros vystymosi ir išsivystymo. Todėl, aš ketinu nustatyti tolyn tam tikrus klausimus, kurie ar padidins ar sumažins jūsų patogumo lygmenį su vakansija anksčiau, negu jūs pasirašysite punktyrinę liniją pagal darbo kontraktą.

Bet anksčiau, negu aš įrašau šituos gyvybinius darbo ieškotojo klausimus į sąrašą, išleiskite mane pasakoti jums įdomią istoriją apie mano draugą, kuris ieškojo, surastas, ir priėmė padėtį kaip viceprezidentas kolegijoje. Mano draugas praėjo paprastus žingsnius, ankščiau paminėtus, kad perduotų pokalbį dėl darbo labai sėkmingai; tačiau, jis nežinojo "darbo ieškotojo klausimų", kuriuos jis turėjo užduoti. Todėl, per 6 mėnesius po šio darbo su ilgu darbo apibūdinimu paėmimo, jo kasdieninė patirtis ant darbo buvo užpildyta tiesioginių konfliktų su jo bosu. Kodėl tai vyko? Gerai, daugmaž 1 metai į šį darbą, jis sutiko atsitiktinai kitą mokyklinį administratorių, kuris pasakė jam, kad darbas, kurį jis pildė – kuris apėmė vieną gana kuklų atlyginimą – buvo iš tikrųjų 5 darbo vietos, sugriūtos į vieną! Taip, mano aikštingas draugas paėmė ant darbo, kuris buvo – nežinomas jam – 4 papildomos darbo vietos su niekuo iš tinkamos pridėtos atlyginimo kompensacijos. Kad padarytų ilgą istoriją trumpą, jis susigaudė ugnis ir neišgyveno tos "karjeros" padėties.

Kas yra pamoka šioje istorijoje? Atvirai, pamokos yra daugialypės, ir jie visi sugrįžta į protingų, informuotų, ir sutelktų klausimų per arba po pokalbio dėl darbo prašymą.

Kaip darbo kandidatas, būti įsitikinęs, kad paklaus sekančio:

1. Kaip jūs apibūdintumėte tipišką dieną kažkam dirbančiam šiame darbo gebėjime?

2. Kas yra kasdieninis, kas savaitę, mėnesinis atlikimo laukimas šioje padėtyje?

3. Tai yra naujai, sukurta padėtis? (Jei taip, jūs būsite pirmas "bandomasis" kandidatas, kuris įvykdytų jo pareigas.)

4. Kokius specifinius įgūdžius ir darbo atlikimą jūs matote kaip būtinas, kad sektumėtės šioje padėtyje?

5. Kadangi tai nėra nauja padėtis, aš galiu paklausti, jei ankstesnis tarnautojas buvo skatintas, perleistas, ar išlaisvintas nuo šios padėties?

Jei ankstesnis tarnautojas buvo atleistas iš darbo, jūs turėsite sužinoti kodėl nuo dabartinio ar ankstesnio šios kompanijos tarnautojo. Jei jums pasako, kad ankstesnis tarnautojas nebuvo "tinkama nauda," jūs turite surasti iš kažko kompanijoje, ką "ne nauda, tinkama" iš tikrųjų, reiškia. Kodėl? Jūs galite įeiti į kompaniją kaip "blogas tinkamas."

Jūs turite taip pat surasti iš einamųjų tarnautojų šiame valdymo lygmenyje, kuo laukimas yra dirbančius viršvalandžius. Viršvalandžiai yra kasdieninis įprotis ar retai įvyksta? Jei jūs esate lauktas į darbo krūvius ir viršvalandžių naštas, ten kažkokia forma finansinės ar materialios naudos, parašytos darbo kontrakte kaip kompensacija?

Apskritai, jei jūs sužinote, kad ankstesnis tarnautojas dirbo viršvalandžiai gerai už 8 valandų kiekvieną dieną, ir dažnai jis ar ji taip pat dirbo savaitgaliais, jūs turbūt žiūrite į darbą, kuris būtų geriau aptarnautas bent jau dviejų tarnautojų, ar galbūt trys.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.