Verslas paskolina apžvalgas – pagrindiniai patarimai verslo paskolos gavimas

parašė , 2013-01-15 14:22

Tai yra ganėtinai dažnai, kad pradiniam verslininkui atsako su paraiška paskolai. Tuo metu, kai kitiems gali sektis su jų paskolomis, jie gali taip pat surasti save turintis reikalo su virvelėmis, pridėtomis prie susitarimo. Paraiškos gavime, verslo savininkai turi suprasti, kad investitoriai ir bankai veikia po standartiniais principais, skolindami pinigus verslui. Apačioje yra pagrindiniai žingsniai, kuriuos jūs turite svarstyti gavime taip labai būtinos paskolos tam, kad pradėtumėte jūsų verslą.

KreditasŽinokite savo Verslo Paskolos Priežastį

Tai ypač svarbu bet kokiam pradiniam verslininkui. paskolos uz uzstata Tuo metu, kai didžioji dalis gali manyti, kad šis žingsnis jau savaime suprantama, kai kurie paskolos gavėjai yra linkę būti sutrikdyti ant to, kodėl jiems reikia paskolos ant pirmos vietos
Pretendentai turi identifikuoti numatomą tikslą, ar tai yra tam, kad papildytų kapitalą ar priemonės plėtimui ir įrangos naujovinimui.

Žinokite kiekį

Verslo savininkai turi būti aiškūs ir labai specifiniai ir ant priežasties paskolos ir ant priežasties kiekio, apibrėžto ant paraiškos. Net egzistuojančios verslo firmos galbūt nesugeba visiškai atkreipti į klausimus dėmesį ant to, kodėl ir kiek, tik kai jie pradeda ruošti savo finansines ataskaitas.

Gaukite patyrusį patarimą

Tie, kas valdo paleidimo verslą gali turėti naudos iš patyrusių vadovų patarimo. Jei jūs esate mažos įmonės savininkas, jūs galite kreditai norėti aplankyti bet kokį vietinį SBDC ar Mažos įmonės Išsivystymo Centro skyrių. Ši organizacija tarnauja, kad padėtų bet kokioms naujoms ir egzistuojančioms firmoms. REZULTATAS yra kitas nuostabus šaltinis patarimui bet kokiam verslininkui, kovojančiam su paskolos paraiška. Tai yra nekomercinė organizacija, kuri daugiausia susideda iš savanorio atsistatydintų verslo vadovų.

Žinokite savo kredito istoriją

Bet koks savininkas pradinio verslo, kuris yra mažiau kaip 3 metai bus paveiktas prie kredito istorijos įvertinimo banko ar investitoriaus. Tai yra dažnai šiame rajone, kur bankai randa priežastį paskolos paraiškos neigimo. Todėl, svarbu, kad jūs sutvarkote savo kredito istoriją. Tikrinkite dėl bet kokio disputo ir skirtingumo.

Parodykite kredito vertę

Kai bankas ar investitorius įvertina jūsų kreditą, yra apskritai keturi rajonai, kuriuos svarstoma ant pilno vertinimo sukūrimo. Bankas analizuoja verslo savininko gebėjimą grąžinti paskolą. paskola be uzstato Bet kokiam pretendentui svarbu apibrėžti, kaip ir kada paskola bus sumokėta visiškai. Įkeistas turtas yra kitas svarbus faktorius. Tai veikia kaip saugumas bankams ir investitoriams. Tai gali būti bet kokia forma turto, valdyto pretendento ar verslo. Įkeistas turtas gali taip pat atvykti į garantijos formą, kad dar kas nors užmokės paskolą, kai pretendentas nenegali. Bankas taip pat svarsto savininko asmeninę investiciją į verslą. Tai yra iš esmės kapitalas, ir bankai griežtai įvertins kiekį ir visaapimančią kokybę kapitalo, kurį verslo savininkas gali aprūpinti. Asmenines paskolos pretendento kokybes taip pat svarsto per kredito analizę. Tuo metu, kai tai gali atrodyti subjektyvu labiausiai, bankų vietos vertė ant visaapimančio pretendento charakterio. Viskas nuo asmeninio fono, mokomosios patirties ir profesinės patirties pasirinktoje pramonėje įvertinama, besikreipiant dėl finansinės investicijos.

Žinokite ekonomines sąlygas

Sąlygos, kurios gali paveikti investitoriaus sprendimą apima visaapimantį ekonominį klimatą per paraiškos laiką. Neabejotinai, bankai apžiūrės aptemptas ekonomines sąlygas kaip iššūkį bet kokiam paskolos pretendentui sugebėti sumokėti investiciją. Be to, nuosmukio periodai taip pat reiškia, kad bankai turės sunkesnį laiką finansavime kiekvienos paskolos paraiškos, kuri atvyksta jų kelias.

Apžvelkite savo skolinimosi pasirinkimą

Geriausia, kad jūs laikote visus komercinius bankus pasiekiamais. Tuo metu, kai didžioji dalis yra pritraukta į didelius šalies bankus, regioninės įstaigos turi garantuoti prioriteto taškelį jūsų numatomame sąraše. Galimybės gauti paskolą yra iš tikrųjų daug aukštesnės, kai jūs gavote mažus komercinius bankus. Žinoma, yra kitas didelis pasiekiamas pasirinkimas. Verslo savininkai, kurie yra vietinės kredito sąjungos nariai gali taip pat laikyti paskolos pareigūno susitikimą atsakingu.

Padarykite kietą verslo planą

Geras verslo planas yra vienas iš jūsų geriausių ginklų prieš taikomąjį paskolos paneigimą. Finansų įstaigos labiausiai tikrai reikalingas verslo plano greta paskolos paraiškos. Verslo planas turi būti didelis ir apimti tinkamą informaciją apie praeities ir dabarties finansines ataskaitas. Tai turi taip pat apimti aiškią rinkos analizę verslui taip pat kaip jūsų visaapimančiai patirčiai toje pramonėje. Vertingų dalykų vertė, kurie būtų panaudoti kaip įkeistas turtas, turi taip pat būti aiškiai parodyta.

Būdamas sėkmingas jūsų paskolos paraiškoje reikalingas aiškumo su visa jūsų tinkama finansine informacija. Tai reikalingas įsitikinusio verslininko, kuris strategiškai suplanavo verslą visuose jo pagrindiniuose aspektuose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.