Yra užuominos, kurias jūs aprūpinote pagalba ar jūsų darbo galimybių skaudinimu? 3 būdai žinoti

parašė , 2014-09-03 17:10

Darbdaviai tikrai kviečia užuominas. Jei jie vadina jūsų, jūs žinote tai, ką jūsų užuomina pasakys? Aš paklausiau darbdavio neseniai, kas jie mėgsta paklausti užuominų. Ji atsakė, kad ji paprastai mėgsta paklausti, "Kas rajonai Jane Doe turi gerėti?" Ji sako, kad užuominos bus paprastai apstulbinamos klausimo. Daugelis suklumpa aplink bandymą pasiūlyti gerą atsakymą, kiti lepteli prijaukintą nuoskaudą. Šis imantis interviu yra dažnai stebinamas, prie kokių neigiamų daiktų užuomina sako. Net blogiau šis imantis interviu tęsia pasakyti, kad ji pradeda nuo teigiamo klausimo, kaip, "Kas yra Jane geriausi bruožai ar įgūdžiai?" Paprastai užuomina laimingai atsakys. Tada, kai ji klausia apie Jane blogiausius bruožus, užuomina nesivaržo į patiekalą mažas purvas

Vieno mano draugo, Spindulio, paprašė duoti ankstesniam bendradarbiui užuominą. Šis bendradarbis buvo neįmanomas. Jis klaidino apie galutinį terminą, ir jis pakenkė bendradarbiams – apimdamas Spindulį. Ray pasakė, kad, žinoma, jis duos užuominą, bet kad bendradarbis turi žinoti tai, ką jis pasakytų. Jis tęsė pasakyti, "Jackson, yra labai protingas programuotojas. Jis turi daug potencialo ir atkakliai dirba. Tačiau jis turi išmokti dirbti geriau su kitais." Aš visada jausdavau, kad Spindulys pasielgė su tuo valdingai. Jis taktiškai pasakė Jackson, ką jis turėjo išgirsti, kad įgytų darbą ir pagerinti. Jis taip pat subtiliai atsisakė paremti Jackson. (Ir jis padarė Jackson teisingas gerumas.)

Taip, kaip jūs galite sutrukdyti katastrofai, aprūpindamas užuominą?

Visada, paklauskite leidimo panaudoti kažką kaip užuominą. Tai yra akivaizdus žingsnis, kad paprašytų, kad kažkas būtų jūsų užuomina. Jei jie smukdo ar atrodo nenorintys, pasirenka dar ką nors. Kai jūs tikrai prašote, kad leidimas taip pat klaustų, ką jūsų užuomina pasakys. Paimkite tikslų metodą šio imančio interviu ir paklauskite, ką teigiami daiktai bus jie sakyti, paskui klausti jų kas rajonai pagerinimui. Kiek nors, jūs žinosite jų atsakymą. Ir klausdamas, jūs galite padėti savo užuominai paruošti atsakymą iš anksto.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pasirinkimo užuominos, kas parėmė jus anksčiau. Jei jūs turite bėdą, rasdamas tik teisingą užuominą, ieškote žmonių, kurie galbūt parėmė jus ant LinkedIn ar socialinės žiniasklaidos. Parinkite žmones, kurie supažindino jus su kitais ar rekomendavo išteklius jums dėl jūsų darbo paieškos. Šitie žmonės rodo, kad jie palaiko jus.

Įsitikinkite, kad jūs sakote užuominą, kodėl jūs pasirinkote juos. Jei jūs pasirinkote savo užuominą todėl, kad jie gali parodyti, kaip jūs pasielgėte su vadovavimo padėtimi, tai ta užuomina gali būti paruošta kalbėti apie vadovavimą.

Pabandykite kai kurias naujas užuominas. Jei jūs esate vis dar abejojantis, pabandykite kelias naujas užuominas ir pamatykite, jei jūsų imantis interviu vėl paskambina jums dažniau. Darymas kurios įrašo užuominos jūs apsirūpinote gali padėti jums sekti jūsų geriausius rezultatus.

Užuominos yra galingas įrankis, kuris gali būti neįkainojama pagalba darbo gavime. Neikvokite šio įrankio, netikrindamas. Yra daugiau pasimokyti! Laisvesnėms mintims apie jūsų svajonių darbo gavimą prisijungia prie manęs ant mano blog, >

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.