7 dideli sportiniai darbo vietų patarimai.

1. Gydytojas praktikantas vietinėms sportinėms komandoms ar savanoris per sporto įvykius. Jie yra didieji santraukos statybininkai ir puiki galimybė į tinklą.

2. Lankykite sportines karjeros muges, specialistų grupes, jungdamas į sistemą įvykius, ir taip toliau. Žmonės kuriuos jūs norėsite pažinti bus ten. Jūs turite didelę galimybę prisistatyti jiems ir duoti jiems jūsų santrauką ar svetainiu kurimas vizitinę kortelę. Jūs galite taip pat įgyti didelius patarimus, ir pasitikti naujus žmones.

3. Žinokite savo lenktyniavimą. Taip anksčiau išdėstyti, sekantys sportiniai įvykiai tokie kaip karjeros mugės, specialistų grupės, ir tinklo įvykiai. Tuo metu, kai jūs sužinote sportinius profesionalus, sužinote tuos, kas yra tiesioginiame lenktyniavime su jumis. Sužinokite, kur jie dirba ar internuoja
Laikydamas pasikalbėjimą jais jūs galite studijuoti naujus daiktus ir padaryti didelį greiti kreditai ryšį.

4. Laisvai samdomas. Jei jūs kreipėtės dėl internatūros ir darbo vietų ir negavote interviu, jūs turite paimti tai kaip užuominą, kad jums reikia daugiau patirties. Suraskite neetatines galimybes už ribų sporto, kuris yra tinkamas tam, ką jūs norite padaryti., Pavyzdžiui, jei jūs norite dirbti sportiniame rėmime, elgesio rėmime vietiniam atvejui, kurį kažkas laiko. Niekada neskaudina paklausti – žmonės visada ieško rėmėjų ir jei jūs sakote jiems, kad tai yra santraukos statybininkui, kurį jie gali svarstyti.

5. Padarykite LinkedIn pranešimą. Net jei jūs neturite daug ilgalaikes paskolos internetu patirties, LinkedIn yra didelis įrankis. Sujungimo grupės ir dalyvauja forumuose. Sekite sportines kompanijas, kuriose jūs domitės darbu. Žr., ką jie neseniai pasamdė ar jei jie šiuo metu samdo!

6. Tik nežinokite sporto, kuriuo jūs domitės, žinote juos visus. Jūs negalite pradėti sportinėje lygoje, kuria jūs domitės, bet tai yra vis dar darbas sporte. Nieko nepaisant, jūs turite žinoti pagrindus apie visas pagrindines keturias lygas, sportinius viršūnių žaidėjus kiekvienoje lygoje, ir aukščiausias sportines antraštes. Žmonės įvertins jus daugiau rimtai lauke.

7. Sekite sportinius profesionalus ant Čiulbesio. Kiekvieną sekmadienį, vakare, yra #hashtag čiulbesio pasikalbėjimas sportiniams profesionalams. Jei jūs esate ant Čiulbesio, seka @LouImbriano ir @Cannonjw, kuris bus apimtas su #sbchat.

Svarbiausias klausimas sportinėje pramonėje yra, kad yra dažnai aistruolių, kurie bando gauti darbo vietas todėl, kad jie mėgsta sporto žaidimą. Žinokite, kad darbas sporte ir sporto mylėjimas yra du skirtingi daiktai! Jei jūs panaudosite šituos patarimus, sportiniai vadybininkai įvertins jus ir jūsų paraišką daugiau rimtai. Sėkmė ir laimingas darbo medžiojimas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *