Darbo medžiojimas – šiuolaikinis metodas dirba?

Patikimiausia ir vaisinga žiniasklaida darbo medžiotojams būdavo visada laikraščiai ir profesiniai žurnalai, kur jūs būdavote visada patikinamas dėl rasti tinkamas padėtis, kurios atitiko jūsų nemokamas kreditas įgūdžius ir ambiciją.

Skelbimai buvo aiškūs ir glausti, įvertindami trumpą kompanijos, darbo apibūdinimo ir reikalavimų ir pasiūlyto atlyginimo paketo foną.

Kontaktinis asmuo ir telefono numeris būdavo paprastai įtraukiami ir kas buvo daugiau, jei jūs turėjote užmegzti pažintį su kompanija, jūs galėtumėte paprastai pasiekti, kad kalbėtumėte su asmeniu, pavadintu, kas bus laimingas atsakydamas klausimus.
Einamoji AUTOBIOGRAFIJA greitos paskolos ar Santrauka, kuri galėjo būti pateikta specifine ‘ranka raštiškas’ lydraštis

Paraiškos buvo pateiktos pašto, garantuodamos, kad jis nusileis ant prašyto kontakto rašomojo stalo

Nuo galutinio termino paraiškoms, palankus kvietimas interviu ar mandagiam atmeta laišką, paprastai sektų per 7-10 dienų. Nepriklausomai nuo rezultato, jūs galėjote apskritai manyti, kad jūsų paraiškai davė reikiamą dėmesį ir apsvarstymą.

Buvo garantuota, kad interviu bus nepertraukiamas laikas suplanuotame paskyrime ir galimybėje parduoti save numatomam darbdaviui.

Atmetimas po interviu, nors apviliantis, sektas skubiai ir buvo, daugiausia, konstruktyvus ir mandagus. Tai buvo uždarymas.

Darbas, medžiojantis šiandien, tapo šaltu, klinikiniu ir demoralizuojančiu procesu. Pažymėtas paskoladabar kaip ‘Žmogaus Ištekliai’, o ne ‘Personalas’ vardas prieštarauja faktui, kad, labai dažnai, tai tolima nuo ‘žmogaus draugiškų’ išteklių apskritai.

DABARTIS

Didelėms multimilijono dolerių kompanijoms į vietines firmas, ieškodamas bendrovės direktorių gamyklos darbuotojams, internetas dabar tapo plačiausiai panaudota darbo rinka pasaulyje.

Interneto apimtis yra tiek didelė, kad tai gali būti stropiu ir daug darbo reikalaujančiu darbu, ieškančiu begalinių žiniatinklio svetainių, kad identifikuotų potencialias padėtis

Labai specifinis, techninis ir dažnai ilgas Darbo Apibūdinimas, kuris nėra ‘kandidatas, draugiškas’

Internetinis įgūdis ir gabumo testai, kurie galbūt neturi beveik jokio tinkamumo į reklamuotą padėtį.

Joks atpažįstamas kontaktas, kad padėtumėte laikytis jūs per paraišką apdirbate

Nors priimdamas Santraukas ar CVs nuo kandidatų, yra dažnai ganėtinai laiko išlaidavimo procesas kopijuoti informaciją apie kompaniją Stojančiojo anketa.

Paraiškos, tiktai pakviestos per elektroninį paštą be bet kokios kitos formos kontakto būdamas pasiekiamas, t.y. vardas ar kompanijos kontakto telefono numeris.

Labai atžarus ir lemiamas paragrafas, kuris informuoja visus kandidatus, kad, jei jie negirdi atgal nuo kompanijos tam tikro periodo viduje, jie turi manyti, kad jų paraiška buvo nesėkminga.

Begalinių valandų prieš kompiuterio displėjų išlaidos, iššaudamos paraiškas bevardžiams, beveidžiams žmogaus išteklių skyriams, niekada įsitikinusiems, jei jūsų elektroninis paštas bus net atidarytas, yra sielos sunaikinimo procesas.

Tikrinimas kasdien elektroninio pašto, kuris atneš kvietimą interviu yra net blogesnis. Turėti manyti, kad jūs buvote nesėkmingi renginiai skirtingas trūkumas profesionalizmo ir vientisumo iš pusės kompanijos.

Interviu, kai teiktas, kurie tapo daugiau klausimų ir atsakymų sesijos, palikdami nedaug galimybės ar partijai, kad iš tikrųjų gautų ‘žarną, besijaučiančią’ dėl darbo ar kandidato. Tam nepadeda kompiuterio displėjai ir nešiojamieji telefonai, kurie pastoviai konkuruoja dėl dėmesio su nelaimingu interviu davėju, sėdinčiu antra, rašomojo stalo

Šiandien atrodytų, kad dauguma darbdavių yra tiesiog per užsiėmę, kad atsakytų kiekvienam prašymui priimti į darbą, kad jie gauna. Aš neperku to. Paprastas du linijos elektroninio pašto naudojimo pašto sujungimas užtruktų minutes. Buvo vis dar tas pats skaičius darbo laiko po dienos keliais metais prieš ir kad du linijos laiškas bus sukurtas ant golfo kamuoliuko rašomosios mašinėlės, nukopijuotos su kiekvienu kandidatų vardu, įdėtu ir pasiųstu paštu lauke kaip mandagumas.

Mes galime gyventi aukštoje technologijos aplinkoje, sunkiai priklausomoje nuo automatizavimo, bet mums vis dar reikia laipsnio žmogaus sąveikos ir komunikacijos, ypač komplektavimo lauke. Nenuostabu, kad yra labai daug nuviltų darbo medžiotojų ten, tik nejaučia, kad jų balsą girdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *