Jūsų vaiko gavimas dėvėti akiniai

Vienas iš pirmų daiktų, kuriuos tėvas turi padaryti turi įsitikinti, kad vaikas yra sprendimų priėmimo proceso dalis. Labai svarbu, kad vaikas turi progą pareikšti nuomonę, dėl kurios akiniai poros jis ar ji ketina dėvėtis. Klausimo faktas yra, jei jūsų vaikas nemėgsta, kaip Akiniai žiūri, jūs kovojate su pralaiminčiu mūšiu. Kiekvieną kartą jūsų vaikas mano, kad jūs nežiūrite, tos akių stiklinės atitrūksta. Vietoj jūsų ir optiko, apsisprendžiančio, kas geriausia jūsų vaikui, pasirinkite kelis rėmus, kurie yra jūsų biudžeto viduje ir galų gale leidžia vaiką turėti finalą, sako, dėl kurio pora pažiūri geriausiai.

Svarstykite jūsų vaiko draugo išleidimą sekti iš paskos, kai atėjo laikas pasirinkti rėmą. Pero nuomonės turi reikšmę daugiau, negu mes manome, kad jie daro.

Toje pačioje venoje, išleiskite savo vaiką rinkti jo ar jos savą akių vitriną. Yra platus asortimentas Akiniai vitrinų ant rinkos, ir geriausi projektai yra ne visada randami optiko įstaigoje. Pabandykite apsipirkti vietose kaip Wal-prekybos-centras ar Tikslas. Jei jūs investuojate nedaug papildomų pinigų dabar ant reikmenų, jūs tik galėtumėte gauti gerą sugrįžimą ant savo investicijos keliu jūsų vaiko, iš tikrųjų dėvinčio jo ar jos stiklines. Jei niekas kita, tai neapsaugos tų naujai nupirktų stiklinių nuo įbrėžimų ar sulaužymo, siūlant saugią laikymo vietą, kol jūsų vaikas nebus pasiruošęs dėvėti juos.

Pabandykite išvengti pirkti diržus, kad laikytumėte juos vietoje. Diržas patraukia neigiamą dėmesį faktui, kad vaikas dėvi stiklines, ir tai nuima iš rėmų stiliaus. Vietoj to, įsitikinkite, kad jie yra tinkamai pritaikyti, ir vaikas nėra jokiame nepatogume. Stiklinės turi sėdėti ant tilto nosies be griūti ir neturi būti jokio skausmo ar nepatogumo už ausų. Jei jūsų vaikas pradeda skųstis dėl kokio nors nepatogumo, sugrįžkite į optiko įstaigą kiek galima greičiau ir vėl įrenkite juos.

Nupirkite rėmą, kuris yra vaiko įrodymas. Kai vaikas nenori dėvėti Akiniai, jis ar ji labiau tikėtina pasielgs su jais apytikriai. Jie yra daugiau negu tikėtina, kad būtų mesti aplink, mesti nuo veido, mesto grindims, taip pat kaip kitam naikinamajam elgesiui. Rėmo su geru lankstumu pirkimas yra išmintinga investicija. Jei jūs nenorite pamatyti tas stiklines, sunaikintas savaičių Roletai viduje, pirkti geros kokybės rėmą, kuris yra sunkus sulūžti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *