Lipnios automobilių ankšties fotoaparatai

Mes čia Lipnioje Ankštyje norime perduoti mūsų žinias ir kurio patirtį telekamera daro ir modelių darbas geriausiai su Lipnia Ankštimi kai pridėtas prie bet kokio automobilio, sunkvežimio, furgono, valties, motociklo, lėktuvo, RV, gyvenamojo autofurgono, priekabos ar bet kokios kitos transporto priemonės. Kažkoks didelis telekamerų darbas ir kiti, prie projekto, tik nedirbs labai gerai. Iš pradžių pažiūrėkime į telekameras, pasodintas į transporto priemonę.

Fotoaparatai, Pasodintos Į Transporto priemonę

Lipnios automobilių Ankšties fotoaparatai gali būti mažiausia kulka (lūpdažis) fotoaparatai iki didžiausių Holivudo juostinių fotoaparatų, pasodintų į bet kokią transporto priemonę ant planetos. Tačiau, kai kurios fotoaparatai aiškiai pasirodo daug geriau negu kiti. Pirmas daiktas kurį mes norime, kad jūs suprastumėte yra medžiagos, iš kurių telekamera savarankiškai yra padaryta. Visos Fotoaparatai yra priverstos iš plastiko su metaliniu subrėmu po plastiku sutelkti viską. Šitie metaliniai subrėmai yra raktas sukūrimo fotoaparatai darbo gerai su Lipnia Ankštimi. Pirmas daiktas kurio jūs turite ieškoti bet kokioje telekameroje, yra toks, kuris turi metalinį pakylantį lizdą. Tai yra sraigto duobė, kurią jūs naudojate, kad pridėtumėte Lipnią Ankštį prie jūsų fotoaparatai. Beveik visos fotoaparatai naudoja juos, bet kai kurios labai mažos fotoaparatai neturi kambario jiems, taip prašom būti atsargios, ką jūs perkate. Kadangi jūs pamatysite, kada jūs išeisite, kad nupirktumėte telekamerą (ar jūsų egzistuojančioje telekameroje), daugelis jų turi plastmasinį pakylantį lizdą. Šitos fotoaparatai vis dar turi metalinį subrėmą, bet gamintojas nusprendė panaudoti plastmasinį apgyvendinimą, kad palaikytų jūsų telekamerą ant aptaiso. Tai yra blogiausias tipas aptaiso naudojimui su Lipnia Ankštimi. Plastikas lenkia, ir jūs negalite suspausti fotoaparatai į Lipnią Ankštį, kadangi tai apnuogins siūlus telekameroje. Kadangi plastikas ant fotoaparatai lenks, tai gamina drebantį, nestabilų video, važiuojant, ir nėra klaida Lipnios Ankšties, bet fotoaparatai savarankiškai. Mes tikrai suteikiame jums video instrukcijas, kaip panaudoti jūsų Lipnią Ankštį, ir mes tikrai aprūpiname kai kuriuos pavyzdžius to, ką jūs galite padaryti, kad sumažintumėte pakratymą fotoaparatai su plastmasiniu pakylančiu lizdu. Antra, yra, daugelis daro ir modeliai telekamerų, kurios naudoja metalinius pakylančius lizdus. Šitos fotoaparatai turi pakylantį lizdą, kuris yra prijungtas tiesiogiai prie metalinio fotoaparatai subrėmo savarankiškai. Tai yra puiki Fotoaparatai, kad išsirinktų, kadangi tai yra jėga ir stabilumas kai pasodintas į Lipnią Ankštį. Ne tiktai jūs galite gauti naudą, aptemptą tinkamas į jūsų Lipnią Ankštį, bet šitos fotoaparatai gamina daug stabilesnį ir tinkamą vartoti video, fotografijas ar filmą. Taip, anksčiau, negu jūs nupirksite, būti įsitikinęs, kad palyginsite telekameras ir jų fizines ypatybes.

Kas Padaryti Paskui?

Jei jūs jau turite telekamerą su plastmasiniu pakylančiu lizdu, jūs galite vis dar panaudoti tai su Lipnia Ankštimi, bet jūs galite manyti, kad video ar fotografijos yra nepageidaujami, naudodamas jūsų telekamerą dideliais greičiais ant bet kokios transporto priemonės vidaus arba išorės. Tai neturi pasakyti, kad jūs neturite pabandyti ar kad jūs negalite panaudoti fotoaparatai kažkur kitur. Kartais kelias, ant kurio jūs važiuojate yra labai lygus, ir telekamera neatšoks ar vibruos. Kiti laikai, jūs panaudosite savo Lipnią Ankštį stacionarioje aplinkoje, tokioje kaip sekimas pro langą jūsų namuose ar įstaigoje. Atsiminkite, Lipni Ankštis gali pasilikti vietoje kelias dienas ant lango ar bet kokio kito lygaus neporingo paviršiaus. Mes taip pat aprūpiname saitą pridėtą saugumą atveju, kažkas vyksta, kai jūs nesate aplink, kažkas, kurį mūsų konkurentai net nesiūlo, ir jie niekada neturi. Tai turi pasakyti jums kažką apie mus. Bet koks būdas jūs žiūrite į tai, Lipni Ankštis laikys jūsų telekamerą daugiau vietų, ilgesnį laiką, negu bet koks kitas fotoaparatai aptaisas ant rinkos šiandien. Paslaptys įtraukimo puodeliuose.

Jei jūs jau turite telekamerą su metaliniu pakylančiu lizdu, sveikinimais, jūs turite puikų tinkamą bet kokiai aplinkai. Šis fotoaparatai tipas turi jėgą ir ilgaamžiškumą daugelį metų naudojimo, ir tai dirba didelis su bet kokiu Asus kompiuteriai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *