Paslėptos darbo rinkos per linkedin prijungimas

Aš manau, kad mes visi išgirdome tai – 80 % visų darbo vietų yra nereklamuotoje “paslėptoje darbo rinkoje”. Kas tiksliai, kuris reiškia ir kaip jūs prasiveržiate, kad surastumėte šituos darbo brangakmenius?

Trukmė kurią paslėpta darbo rinka siunčia pas darbo vietas, nereklamuotas ir jie apskritai krinta į tris kategorijas. Pirmi yra tie, kurie yra žinomi saujelei žmonių, apimdami vykdomąsias paieškos firmas. Jie gali būti reklamuoti labai apribotame ilgalaikes paskolos būde, ypač ant nišos publikacijų ir mažų, labai skirtų darbo valdybų, bet jie yra labai sunkūs surasti.
Antri yra darbo vietos, kurios yra aptartos viduje, bet nebuvo skelbtos. Vidaus diskusijos įvyko, bet joks oficialus reklamavimas neįvyko. Pavyzdys būtų, kur vadovaujantis pareigūnas sako CFO, kad “Galbūt mes turime sustiprinti mūsų komercinę organizaciją”, bet jokie pastovūs sprendimai nėra priimti. Panašiai, trečia kategorija yra, kai yra problemos, paskolos laukiančios sprendimo, bet jokia padėtis nebuvo identifikuota. Šitose paskutinėse 2 kategorijose, darbdavys pasamdys kažką, jei jie suras juos, bet jie aktyviai neieško.

Taip, kaip jūs prijungiate į šią rinką? Atsakymas, žinoma, jungia į sistemą, bet dauguma žmonių iš tikrųjų nežino tai, ką tai reiškia. Jungimas į sistemą daugiau negu tik klausia jūsų draugų ir kolegų, “jūs žinote bet ką, kas samdo?” Ir šį skaitmeninį amžių, jungimas į sistemą tapo daug lengvesnis ir efektyvesnis. Yra kai kurie svarbūs žingsniai jums paimti.

Pirmas daiktas, kuris padarytų, turi gauti didelę santrauką, kuri turi stiprų vertės tvirtinimą paskolos internetu nuo 18 metu ir skiria jus nuo kitų potencialių kandidatų. Kitos pagrindinės medžiagos, kad vystytųsi apima 1 puslapio santrauką (ar minisantrauka) ir jūsų 30 sekundžių metimo tvirtinimas, kuris praneša jūsų prekės ženklą ar vertę.

Dabar jūs TURITE taip pat sąranka profilis ant LinkedIn, kadangi tai yra, kur dauguma vidaus ir išorinio recruiters nueis į šaltinio talentą. Įsitikinkite, kad jūs turite teisingus reikšminius žodžius visur savo profilyje, tokiu būdu jūs galite būti surastas. Jūs galite išbandyti tai, ieškodamas žmones LinkedIn ir matydamas, kur jūs pasirodote. Jūs turite taip pat išleisti kažkurio laiko gavimo rekomendaciją, kad įrodytumėte, kad jūs galite tiekti tai, ką jūs žadate.

Kai tik jie yra padaryti, seka šituos žingsnius.

1. Prisijunkite prie LinkedIn grupių, kadangi tai yra būdas skubiai pridėti daug žmonių, jūs galite susisiekti su, prašydamas patarimo ir pagalbos. Pradėkite atsakyti klausimus ir parodykite savo žinias, kad palaikytumėte jūsų vertės tvirtinimą.

2. Naudojant LinkedIn kompanijos paiešką, identifikuokite 10-30 kompanijų, į kurias jūs norėtumėte skirti. Yra du būdai padaryti tai. Iš pradžių padarykite kompanijos paiešką, kur jūs galite apibrėžti dydį, vietą, kompanijos tipą ir taip toliau. LinkedIn pristatys sąrašą kompanijų jums.

Ar jūs galite ieškoti žmones su panašiais įgūdžiais jūsų rajone ir pamatyti, kur jie dirba. Pavyzdžiui, ieškokite TAI projektų vadybininkai San Chosėje, ir jūs pamatysite žmonių ir kompanijų sąrašą, kur jie dirba.

Po kompanijos paieškos darbo, atpažinkite žmones priimančius nutarimą ir raktą influencers. Jūsų misija dabar pasimoko tiek daug, kiek jūs galite apie kompaniją ir pasiekti prieš šituos žmones, tokiu būdu jūs galite pasakyti jiems, kaip jūs dalyvautumėte jų problemų išsprendime. Yra keli būdai padaryti tai:

– Pradžia, matydamas, ką jūs galėtumėte pažinti, kas pažįsta kažką, kas pažįsta kažką, kas gali prisistatyti.

– Mato tai, kas grupuojasi ar ryšiai, kuriuos jūs turite bendrai.

3. Po dalijimo į zonas ant to, su kuo jūs norite susisiekti, dabar pastatykite santykį. Sekite juos ant LinkedIn ir Čiulbesio. Sekite kompaniją taip pat, tokiu būdu jūs galite pasilikti viena linija bet kokio tinkamo veiksmo. Jei jie skelbė klausimus ar atsakymus, tai prisijungia prie diskusijos ir rodo jūsų talentą iš geros pusės. Suraskite tuos pačius kompanijos lyderius ant Čiulbesio ir pradėkite užsiimti vertę pridedančiu pasikalbėjimu su jais.

4. Sukurkite tikslus sau savarankiškai. Žmonės kaip darbo valdybos todėl, kad jie yra paprasti ir jaudinantys. Jūs matote darbą, jūs pastumiate mygtuką, ir jūs kreipėtės. Problema yra tokia, kad darbo valdybos turi mažiau, negu 5 % efektyvumo norma. Antra, jungimas į sistemą turi per 50 % efektyvumo normą. Su darbo valdybomis, jūs esate pasigailėjime to, kas pasirodo. Su jungimu į sistemą, jūs proaktyviai nusprendžiate, kur jūs norite dirbti, tokiu būdu jūsų būsimas darbo pasitenkinimas yra taip pat daug didesnis.

Kad priverstumėte jungimą į sistemą būti efektyvus, jūs turite užsibrėžti tikslus, taip nustatyti miniprojektinį planą, reiškiantį jūsų laiko grafiką tam, kad išvystytumėte santrauką, identifikuodamas kompanijas, ir kiek pažinčių jūs užmegsite po savaitės.

Atsiminkite, kad 80 % kompanijų, neseniai apžvelgtų, naudoja socialinį jungimą į sistemą, kad surastų kandidatus šiais metais. Laikykitės šitų patarimų, ir jūsų darbo radiniai pakils be galo.

Susiję straipsniai:

  • Patarimai darbo medžiojimui šiandienėje ekonomikoje. Darbo medžiojimas yra visai ne lengvas su šiandienės ekonomikos problemomis. Bedarbystė yra jos aukščiausiu lygiu metus, vertybinių popierių birža yra …
  • Gali jūs “branchout” ar “linkedin” jūsų kelias į naują karjerą?. Facebook, ir LinkedIn yra dabar mūsų bendro socialinio žiniasklaidos žodyno dalis. Bet laukite… yra atvykėlis į sceną, BranchOut, Facebook paraišką …
  • Kolegijos studentai ir nesenas grads: apimkite užbaigtą kontakto informaciją ant savo santraukos Kolegijos studentai ir nesenas grads: jūsų santrauka dirba taip sunkiai jumyse, kadangi ji galėjo (ir turi)? Šiame straipsnyje leidžia mus …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *