Sutaupykite enviroment – perka tikrą Kalėdų eglę

Pirkdamas Kalėdų eglę, ekologiškiausiai palankus pasirinkimas yra tikra eglutės įžiebimas. Ekologiniai pranašumai tikros Kalėdų eglės per dirbtinę Kalėdų eglę yra gausūs.

Gamyba deguonies Kiekvienas Kalėdų eglių akras gamina kasdieninį 18 žmonių deguonies reikalavimą. Su daugiau kaip 500 000 akrų Kalėdų eglių Jungtinėse Valstijose, kurios verčia į devynis milijonus žmonių, dieną parūpintų deguonimi nuo šitų medžių.

Iš lygios vertės yra faktas, tikros eglutės įžiebimasvartoja anglies dvideginį, šiltnamio efektą sukeliančios dujos, tokiu būdu padėdamos su mūšiu prieš globalinį atšilimą. EPA tvirtina, kad vienas iš geriausių būdų sumažinti globalinį atšilimą pasodina medžius. Kalėdų eglės augintojų augalas 2 ar 3 nauji daigai kiekvienam įpjovimo medžiui. Efektyvi Žemėtvarka

Kalėdų eglės yra dažnai auginamos žemėje, netinkamoje kitiems javams. Šiandien beveik visos tikros Kalėdų eglės, parduotos sezoninėse Kalėdų eglės partijose ar parduotas tinkle, yra užaugintos ant medžio ūkių. Todėl, pagal amerikiečių Miškus, Vašingtoną, D.C.-pagrįstas saugojimas nekomerciniai, amerikiečių miškai nėra sugadinti eglutės įžiebimas pardavimų. “Kiekvienas galėtų manyti, kad suklastoti medžiai yra geresnis pasirinkimas, bet priešingybė yra teisinga, kadangi Kalėdų eglės ūkiai aprūpina esminę pašalpą aplinkai,” sako Jenna Rose, vadovaujantis AFreshSqueeze.com redaktorius. “Tuo metu, kai gali atrodyti ekologiškai nejautru nukirsti medį ir papuošti tai, tikri medžiai yra iš tikrųjų eco-draugiškesni.”

Skaidomas mikroorganizmų ir Pakartotinai panaudojamas tikros Kalėdų eglės Perdirbimas turi daug pašalpos aplinkai. Užuot užkimšę jau įtemptus atliekų užkasimus, nuolauža ar medžių mulčiavimas gali pagaminti vertingą kompostą, kad dalyvautų sodų ir kitų naudingų augalų vystymesi. Kompostas maitina ir atnaujina dirvožemį ir skatina vandeninį užlaikymą. Pakartotinai panaudotos tikros Kalėdų eglės buvo net panaudotos kai kuriose bendruomenėse, kad sutrukdytų dirvožemžio erozijai, sedimentacijos kontrolei ir žuviai ir kitai gyvūnijos ir augalijos natūraliai aplinkai. Nacionalinė Kalėdų eglės Asociacija bendradarbiauja su Žeme 911, Arizonoje esanti apsaugos grupė, kad padėtų tikrų Kalėdų eglių pirkėjams atmesti jų Kalėdų egles eco-draugiškame būde. Žemė 911 žiniatinklio svetainė identifikuoja daugiau kaip 3 800 vietų tam, kad pakartotinai panaudotų tikras Kaunas.

Trumpas, jei jūs norite įnešti savo indėlį, kad skatintumėte žalias Kalėdas, vienintelis gyvybingas pasirinkimas turi nupirkti tikrą Kalėdų eglę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *