Stebuklingi santraukos rašymo žodžiai: žodžiai ta paroda jūsų įgūdžiai

Résumé rašymas daug panėšėja į poeziją, jūs turite būti labai atsargus su savo žodžio pasirinkimais. Jūs turite tiktai vieną puslapį į parodą jūsų įgūdžiai. Pradžia, suprasdamas, kad imančiam interviu résumé yra įžanga į jus, darbo ieškotoją. Po tik minutės ar du tuo metu, kai darbdavys peržiūri jūsų résumé, jūs turite sugauti jo/jos dėmesį ir atskirti save.

Darbdaviai ieško tarnautojų, kuriais jie gali patikėti, kad padarytų darbą, tokiu būdu savipakankamumas, savipradiniai įgūdžiai yra svarbiausi darbdaviams. Jūs norite, kad jūsų résumé pastatytų pasitikėjimą jumis. Jūs statote pasitikėjimą, rodydamas, kad kiti darbdaviai patikėjo jumis. Jumis patikėjo, kad pasielgtumėte su pinigais? Jumis patikėjo samdyti/atleisti iš darbo? Jūs prižiūrėjote kitus? Jūs mokėte kitus?

Yra penki auksiniai įgūdžių darbdaviai, ieškokite:

(adsbygoogle = window
dsbygoogle || []).push ({});

1.) Atsakomybė už Samdymą/Atleidimą iš darbo.

2.) Apdorojimas su pinigais ar svarbiais vertingais dalykais ar pranešimais.

3.) Iniciatyva / verslo Išsivystymas.

4.) žmonių Priežiūra.

5.) Mokomieji kiti.

Judėjimo padėtys, kur jūs turėjote šituos įgūdžius į jūsų résumé viršūnę. Judėjimo įėjimai apie šituos įgūdžius į viršūnę tvarkaraščio kiekvienam darbui.

Įsitikinkite, kad jūs naudojate galingus žodžius, kurie perduoda auksinius įgūdžius: “Atsakingas už”, “Nustatytas mokymas”, “Išvystytas”, “Vestas”, “Vadovavimas”, “Apsirikimas”, “Valdytas komanda”, “Pripažintas”

Šitie žodžiai (kai teisingas) turi pakeisti silpnas versijas frazių, kurios prasideda: “Padėtas su”, “Padėjo į”, “Buvo dalis”, “padėjo į.”

Auksiniai žodžiai, palaikantys auksines frazes, turi būti sekti detalės, kuri palaiko įgūdį. Pavyzdžiui:” Visų darbuotojų atlikimo aspektų apsirikimas, apimdamas pakėlimą, bonusus, atlikimo įvertinimą, tarpininkavimą disputo ir skundų nagrinėjimo tvarkos pagal valstybines teises ir federalinius įstatymus. “

Padarykite darbo įėjimus, kurie yra labiausiai tinkami šiam prašymui priimti į darbą dauguma turtingos detalės. Jūsų tikslas nupiešia klausimus ant šitų rajonų. Būkite paruoštas detalizuoti su detale turtingus anekdotus ir istorijas.

Istorijos, kurios yra detalizuotos ir yra lengvos surišti résumé įėjimais stato turtingą paveikslą to, kokiu tarnautoju jūs būsite, ir statyti pasitikėjimą su imančiu interviu. To pasitikėjimo su imančiu interviu statyba daro tai labiau tikėtina, kad jūs pasodinsite darbą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pavartokite verslo lygmens kalbą, kaitaliotą su kalba nuo jūsų pramonės. Jei jūsų pramonė yra akronimo išlaikytinis, negu naudojimas, teisinga terminologija, bet prie konteksto résumé aiškiai pareiškia nespecialistui. Išskyrus:” Mokytas plačios medicinos testų įvairovės administracijoje: EKG/ECGs, Kraujo tyrimai. “Ankstesnės karinės tarnybos atveju, išverskite darbą į civilę darbo jėgą ir apžvelkite savo résumé su nekariniu specialistu jūsų lauke.

Kalba, pavartota résumé, turi valdžią. Panaudokite teisingus žodžius, kad papasakotumėte jūsų istoriją ir pasodintumėte jūsų svajonių darbą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *