Yra penki svarbus apsvarstymas darbui, migruodamas į kitą šalį

Kalba

Turbūt vienas iš svarbiausio apsvarstymo, kai jūs judate į kitą šalį ir net daugiau taip, jei jūs siekiate darbo sugeba susisiekti tos šalies kalba. Jei jūs nebūsite sklandus, komunikacija bus barjeras, ir jūs nebūsite pageidaujamas kaip tarnautojas.

Jūs neturite būti gramatikos ekspertu, bet jūs tikrai turite turėti gerą sugriebimą kalbos, ypač jei jūsų vaidmuo apima kooperavimąsi su plačiu žmonių diapazonu.

Blogi kalbos įgūdžiai reiškia jus, besileidžiančio darbo galimybės yra gana blogos, ir tai bus didelis barjeras į bet kokį vaidmenį, jūs žiūrite į verslą.
Jūs būsite tačiau, rasti, kai tik jūs padarėte judėjimą, jūsų kalbos įgūdžiai gerės labai tik, supdami save savarankiškai kalbančiaisiais gimtąja kalba, ir tai yra vienas iš geriausių ir greičiausių būdų studijuoti bet kokią kalbą.

Ekonomika

Tai bus palanku būti informuotas ir naujausia su šalies ekonomika. Jūs norėsite žinoti daiktus kaip valiutos valiutos kursas nuo jūsų šalies į jų ir ar šalis turi protingai stabilią ekonomiką. Jūs nenorite baigti tuo, kad dirbti ilgesnės valandos su mažiau piniginės vertės. Šalis kurioje jūs ketinate gyventi turi turėti lauktą lauko vystymąsi, jūs siekiate darbo, tokiu būdu jūsų galimybės gauti darbą prieš vietinį pretendentų pasirinkimą bus rūšis paskui.

Darbo Galimybės

Jūs taip pat norite tyrinėti darbo galimybes savo tam tikroje nišoje darbo rinkos, kurioje jūs esate aktyviai, ar bet kas jūs galėtumėte domėtis ir būti vertintas tame, anksčiau, negu jūs padarysite judėjimą.

Žinokite socialinės apsaugos pašalpą ir politiką dėl nedarbingumo atostogų ir šventės mokesčio. Šventės yra svarbi bet kokio darbo kontrakto dalis ir daugumoje šalių yra įsipareigojimas ant darbdavio dalies, kad aprūpintų užmokėtas šventes už tam tikrą laikotarpį. Kai kurios kompanijos taip pat suteikia pagalbai perdavimą kitai šaliai ir teisės pašalpai jūsų šeimai.

Sveikatos priežiūros Sistema

Turėjimas supratimo to, kaip šalies sveikatos priežiūros sistema dirba yra labai svarbus. Jūs turėsite žinoti tai, ką teisė (jei bet kas) bus pateikta ir kokį sveikatos draudimą (jei bet kas) jūsų darbo rinka pasiūlo.

Sveikatos draudimas gali kartais būti dalimi darbo paketo – bet tai nėra privaloma. Kažkokiame punkte laiku jūs turėsite pasinaudoti šalies sveikatos priežiūros sistema ir kai tas laikas ateis, jūs norėsite būti visiškai informuotas apie tai, kas pasiekiama jums.

Kitos šalies kultūra

Kultūra yra gyvybiškai svarbi ir visiškai skirtinga kiekvienoje šalyje. Aplinka, kurioje jūs dirbsite visada smarkiai atspindės kad šalies kultūra. Jei jūs esate šalyje, kurioje tai padaryta pagal užsakymą tam tikriems valdžios asmenims gauti specialų režimą, gestus, ar atkreipiama dėmesį tam tikrame būde, jūs turite laikytis šitų praktikų.

Jei jūs esate religingas asmuo, ir jūs esate užsienio žemėje, kuri draudžia viešą maldavimą ar tiktai leidžia tam tikras religingas praktikas, tai yra kažkas, kuris jūs turite susilaikyti nuo, ypač jūsų darbovietėje.

Turėjimas žinių ir kitos šalies kultūros pagarbos padės jums įgyti pagarbą, kuri savo ruožtu padės jums sektis jūsų darbo rinkoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *